Kestamit Levha Fiyatları

Kestamit Levha Fiyatları

Bir mühendislik plastiği olan kestamit, son zamanların en çok yükseliş gösteren ürünleri arasında kabul görür. Birbirinden farklı alanlarda rahatlıkla kullanılan kestamit (polyamid) düşük maliyeti kadar diğer kullanım avantajlarıyla ezberleri bozuyor.

Kestamit oldukça hafif bir mühendislik plastiğidir ve ayrıca aşınmaya karşı oldukça dirençlidir. Öte taraftan basma dayanımı ile sessiz şekilde çalışması, çok sık tercih edilmesinde etkili olur. Diğer yandan yağsız biçimde de çalışması da aynı şekilde tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Ekonomik ve Verimli

Kestamit sayesinde çelik, demir, pirinç ya da alüminyum gibi materyaller görece arka plana düşmüştür. Bunların yerini endüstride kolayca alabilen kestamit, mali açıdan epey avantajlıdır. Ayrıca maliyetleri ölçüsünde de oldukça verimli sonuçlar elde edilebilir. Üretim süreçlerinde çok ciddi bir dönüşüme neden olan kestamit, gittikçe önemi artan bir materyale dönüşmüş durumda.

Güçlü mekanik dayanımı olan kestamit, boru, levha ya da çubuk şeklinde üretilebilir. Özellikle kestamit levhalar, biraz daha fazla talep edilebiliyor. Kestamit levhaların standart kalınlık ölçüleri 10 mm ile 500 mm arasında değişebilir. Bunun dışında özel kestamit levha ölçüleriniz için de taleplerde bulunabilirsiniz.

Özel Üretime Uygun

Kestamit levhalar darbelere ve titreşimlere karşı çok dayanıklıdır. Natürel renk dışında sarı, mavi, siyah ya da kırmızı gibi renklerde üretim yapılabilmektedir. Kalınlıklar ve ebatlar, büyük ölçüde fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Bronz, bakır gibi maddeler ile kestamiti karşılaştırırsak maliyet açısından en az beş katlık farkların oluştuğunu görebiliriz. Bu durum pirinç için de geçerli bir durumdur. Bu tip mali farklar, pek çok sektörün kestamit levha kullanımını artırmıştır.

Kestamit fiyatlarında tür, en önemli belirleyicidir. Bu anlamda levha, boru ya da çubuk üretiminde bazı fiyat farkları vardır. Ayrıca standart ölçülere sahip olan bir kestamit levha ile özel ölçülerle üretilen kestamit arasında belli farklar söz konusudur.  Türüyle beraber kestamitin özgül ağırlığı da fiyat üzerinde etkili olan donelerden biri olarak kabul görür.

Kestamit Levha Fiyatları İçin Bize Ulaşın

Kestamit levha dışında kestamit boru ya da kestamit çubuk siparişlerinizi bize dilediğiniz zaman iletebilirsiniz. Pek çok bölgeye sorunsuz ve hızlı bir şekilde kestamit gönderimimiz bulunmaktadır. OKD Polimer’in kestamit levha konusunda en başarılı çözüm ortağınız olduğunu unutmayın.

Dilediğiniz zaman, kestamit levha ürünlerine dair bilgi almak ya da sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz bize satis@okdpolimer.com mail adresimiz ya da 0(262) 643 03 60 telefon numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.