OKD Makina Polimer olarak;

2004 yılından bu yana olduğu gibi verimliliğe odaklanarak, kaliteden ödün vermeden temkinli ve sürdürülebilir bir şekilde büyümek en büyük hedeflerimiz arasındadır. ‘Kazan-kazan’ felsefesinden yola çıkarak müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek özel çözümler sunuyoruz. Yeni sektörlere, yeni bölgelere hitap eden müşteri memnuniyetini arttırıcı ürün, hizmet stratejileri ve iş modelleri geliştiriyoruz.

2011 yılında gerçekleştirilen yatırımlarımız neticesinde Döküm Polyamid PA6G üretiminin ardından OKD Polimer yatırımlarına devam ederek üretim kapasitesini ve talaşlı imalat makina parkını sürekli olarak genişletmektedir. Teknik plastikler üretim ve talaşlı imalat konusunda lider firmalar arasında yer almak en büyük hedefimizdir.

Bünyemizde bulunan CNC kontrollü kesim ve işleme makinelerimiz ile teknik plastikler konusunda hassas, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler ile müşterilerimize hizmet vermektedir. Talaşlı imalat konusunda başarısını kanıtlayan OKD Polimer Kanada, Amerika, Romanya, Sırbistan, Bulgaristan, Polonya, Vietnam gibi ülkelere OEM yedek parça ihracatı gerçekleştirmektedir. Her geçen gün artan ihracat kapasite ile OKD Polimer büyüme devam etmekte ve yatırımlarına devam etmektedir.

Teknik plastikler üretimi ve işleme konusunda uzman olan OKD Polimer, müşterilerine kalite, hızlı, hassas ve ekonomik çözümler sunmayı ilke edinmiştir. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standart belgelerini alarak kalitesini bir adım daha öte taşımıştır.

Ülkemiz ve değerli sanayicilerimiz için üretim, teknoloji ve inovasyon odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Yüksek vasıflı profesyonel kadrosuyla, teknik altyapısıyla, geniş ürün yelpazesiyle, stok olanaklarıyla ve uygun fiyatlarıyla tek kaynaktan, üretim, satış, danışmanlık, servis ve destek faaliyetlerinde bulunmayı misyon edinen OKD POLİMER teknik plastikler üretim ve işleme konusunda hizmet vermektedir.

Makina ve mühendislik plastikleri imalatı alanında, bilgi, hizmet ve teknoloji yoğun mal üreten, küresel pazarda ticari faaliyette bulunan, yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kurum olmak.