Delrin Levha

Delrin Levha

Delrin POM levha ve çubuklar yüksek mekaniksel dayanım, aşınmaya karşı dirençi, asit ve kimyasallara karşı dayanımı ve düşük sürtünme direnci ile çok farklı sektör ve uygulamada kullanılmaktadırlar. Polieitilen ve Polyamid malzemelere nazaran ağırdır ve maliyetlidir. Delrin POM malzemeler düşük su absorbsuyonu özelliği ile birçok nemli ortamda başarılı şekilde çalışmaktadır. 

Delrin POM levhalarımız 10 – 100 mm kalınlık aralığında 1000x2000 mm en boy ölçüsü ile sürekli olarak stoklarımızda bulunmaktadır. Esnek üretim yöntemleri ile özel ölçü isteklerinde de kısa süreli olarak üretim sağlanabilir.

 

Delrin POM Levha ve Çubuklar Naturel (Beyaz) ve Siyah olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

 

Özellikleri:

- Yüksek asit dayanımı

- Düşük sürtünme katsayısı

- Düşük nem absorbsiyonu

- Kolay mekaniksel işlenme

- Darbe sönümleme

 

Gebze'de bulunan merkezimizden ihtiyacınız olan her türlü Delrin malzemeyi temin edebilirsiniz. Delrin levha hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için Gebze'de ki merkezimize bekleriz. Delrin hakkında herşey. Delrin Levha, Delrin boru hepsi tek adreste.

 

Geniş bilgi yelpazesine sahip teknik kadromuz ile çekinmeden irtibata geçebilir, ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı belirterek size en uygun malzemenin ve üretim prosesinin seçilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Delrin malzemeler), konusunda uzman kadro ve geniş makina parkı ile OKD Makina Polimer isteklerinize en hızlı, ekonomik ve kalite çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Ar-ge çalışmalarımız sonucunda yeni üretim teknikleri ve yeni ürünler geliştirmekteyiz. Gerek yurt dışı gerekse yurt içinde ki laboratuvarlarla işbirliklerimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden müşterimize hizmet vermekteyiz.

 

Gebze'de bulunan merkezimizden ihtiyacınız olan her türlü Kestamid malzemeyi temin edebilirsiniz. Kestamid hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilmek için Gebze'de ki merkezimize bekleriz. Delrin levha hakkında herşey. Delrin Levha Ölçüleri, Delrin Levha Fiyatları hepsi tek adreste.