Kestamit Nedir?

Kestamit Nedir?

Kestamit, döküm yoluyla oluşturulan, sıkı bir sertlik düzeyine sahip olan polyamid türüdür.  Aynı zamanda bir tür mühendislik plastiği olarak da bilinen kestamit, özellikle yüksek aşınma dayanımı ile dikkat çeker. Metaller ile sürtünme yoluyla çalışması durumunda aşına dayanımı çok daha üst seviyelere ulaşabilir.

Kestamit Çubuk

Kestamit Çubuk

Kestamit kavramına son zamanlarda çok sık şekilde rastlamak mümkündür. Kestamit bir tür mühendislik plastiğidir. Görece ucuz olması ve yüksek performans sunması, fark yaratmasını ve öne çıkmasını sağlamıştır. Kestamit piyasada kestamit ya da polyamid gibi isimlerle de bilinir. 

Kestamit Fiyat

Kestamit Fiyat

Kestamit büyük ölçüde sarı renkli olsa da özel isteğe bağlı olarak farklı renklerde de üretim yapmak olasıdır. Metallerin pek çoğuna kıyasla kestamit fiyat açısından son derece idealdir. 

Kestamit Levha

Kestamit Levha

Özel kestamit levha ölçüleri için mühendislik plastikleri konusunda profesyonel düzeyde üretim gerçekleştiren OKD Polimer ile iletişim kurabilirsiniz. 

Döküm Polyamid

Döküm Polyamid

Döküm Polyamid hakkında detaylı bilgi için arayabilirsiniz. Döküm Polyamid levha ve çubukta öncü çözüm ortağınız. Kestamit hakkında herşey tek adreste. Döküm Polyamid levha, çubuk, boru ve bitmiş ürün olarak bizlerden tedarik edebilirsiniz

Döküm Polyamid Nedir?

Döküm Polyamid Nedir?

Döküm polyamid yerine; zaman zaman kestamit, poliamid, PA6G gibi isimler bu anlamda tercih edilebiliyor. 

Castomid Levha Çözüm Ortağınız

Castomid Levha Çözüm Ortağınız

Castomid levha, çubuk, boru ve bitmiş ürün olarak bizlerden tedarik edebilirsiniz.Özel döküm, özel kesim (ücretsiz), tüm bölgelere gönderim ve daha birçok esnek yapılı hizmette bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Castomid Nedir?

Castomid Nedir?

Mühendislik plastikleri son yıllarda uygun maliyetleri ile dikkat çekiyor. Mühendislik plastiği denilince akla gelen ilk ürünlerden biri olan döküm polaymid pek çok sektörde kendine yer bulmayı başarmış durumda.

Castomid Levha Ölçüleri

Castomid Levha Ölçüleri

Castomid® gelişmiş üretim tekniklerini referans alarak kolay, hızlı, kaliteli ve ekonomik olarak üretilebilme özelliğine sahiptir. Castomid® yüksek darbe dayanımlı oluşu ve hafifliği sayesinde kolay monte edilebilir, taşınabilir ve depolanabilir.