Kestamit Nedir?

Kestamit Nedir?

Kestamit, döküm yoluyla oluşturulan, sıkı bir sertlik düzeyine sahip olan polyamid türüdür.  Aynı zamanda bir tür mühendislik plastiği olarak da bilinen kestamit, özellikle yüksek aşınma dayanımı ile dikkat çeker. Metaller ile sürtünme yoluyla çalışması durumunda aşına dayanımı çok daha üst seviyelere ulaşabilir.

Kestamit Çubuk Fiyat

Kestamit Çubuk Fiyat

Son dönemlerde iyiden iyiye popülerliği artan bir mühendislik plastiği olan kestamit, döküm yolu ile oluşturulur. Özel sektörün birçok kolunda aktif bir şekilde kullanılmaya başlanan kestamit, esasen polyamid türü olarak da geçer. https://okdpolimer.com/kestamit-blog/kestamit-cubuk-fiyatlari

Kestamit Levha Fiyat

Kestamit Levha Fiyat

Kestamit, döküm yapılarak üretilen bir PA Polyamid türüdür. Mekanik, fiziksel ve kimyasal özelliklerinden ötürü sanayi kollarında kullanımı tercih edilen bir mühendislik plastiğidir.  

Kestamit Çubuk

Kestamit Çubuk

Kestamit kavramına son zamanlarda çok sık şekilde rastlamak mümkündür. Kestamit bir tür mühendislik plastiğidir. Görece ucuz olması ve yüksek performans sunması, fark yaratmasını ve öne çıkmasını sağlamıştır. Kestamit piyasada kestamit ya da polyamid gibi isimlerle de bilinir. 

Kestamit Ağırlık Hesaplama

Kestamit Ağırlık Hesaplama

Bilindiği üzere mühendislik plastikleri içerisinde çok özel bir yere sahip olan kestamitin kullanım sahası ciddi bir genişlik kazanmıştır. Bu durum, tamamen kestamitin kendine özgü özellikleriyle açıklanabilir. 

Kestamit Kilo Fiyat

Kestamit Kilo Fiyat

Döküm polyamid adıyla da bilinen kestamit; çubuk, levha ya da boru formatında üretilen ve büyük ölçüde metallerin yerine kullanılabilen mühendislik plastikleri olarak bilinir. 

Kestamit Fiyat Hesaplama

Kestamit Fiyat Hesaplama

Kestamit, günümüzde en çok tercih edilen mühendislik plastikleri arasındadır. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan ve farklı sektörlere doğru kaymaya başlayan kestamit, piyasada birbirinden farklı adlarla da anılır. 

Kestamit Hangi Malzemeden Yapılır?

Kestamit Hangi Malzemeden Yapılır?

Günümüzde adını sıklıkla duymaya başladığımız malzemelerden birisi de kestamit malzemesidir. Bu malzemenin temelinde bir polimer yapı mevcuttur. Bilindiği üzere hayatımızın her alanında polimer malzemelerden yararlanmaktayız.

Kestamid Mi Kestamit Mi?

Kestamid Mi Kestamit Mi?

KESTAMİD® bir mühendislik plastiğidir. Mükemmel mekanik, fiziksel, kimyasal ve elektriksel özelliklerinden dolayı imalatta yaygın olarak kullanılır.